gorsel/sirinler-1598352804.jpg

Osmaniye Rehabilitasyon Merkezleri

Osmaniye Rehabilitasyon Merkezleri

Osmaniye Rehabilitasyon Merkezleri
  • 15/09/2020

Osmaniye Rehabilitasyon Merkezi denince akıllara ilk gelen kurumlarda olan Osmaniye Özel Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında Osmaniye'de hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne Osmaniye Rehabilitasyon Merkezleri arasında önemli bir yere sahip olan Osmaniye Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak eğitimde başarı için hiç birşeyden ödün vermeden, ilgili, güler yüzlü, alanında uzman ekibimizle Osmaniye'de kaliteli eğitimin merkezi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Osmaniye Özel Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, Osmaniye Otizm, Osmaniye Zihinsel Gelişim Geriliği, Osmaniye İşitme Yetersizliği, Osmaniye Görme Yetersizliği, Osmaniye Öğrenme Güçlüğü, Osmaniye Disleksi, Osmaniye Dil Konuşma, Osmaniye Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu, Osmaniye Down Sendromu, Osmaniye Davranış Problemleri, Osmaniye Fiziksel Yetersizlik, Osmaniye Kas Hastalıkları, Osmaniye Fizik Tedavi, Osmaniye Hidrosefali, Osmaniye Mikrosefali, Osmaniye CP bölümlerimizle özel eğitim alanında eğitimler veriyoruz.

Osmaniye şehir merkezinde olan özel eğitim merkezimiz, 700 metrekare kapalı ve 2800 metrekare açık alandan oluşmaktadır. Bünyemizde tüm öğrencelerimizin ihtiyaç duyacağı materyaller eksiksiz olarak merkezimizde bulunmaktadır.

Sizde Osmaniye'de özel eğitim ve rehabilitasyonda başarı ve mutluluk arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.osmaniye osmaniye rehabilitasyon osmaniye rehabilitasyon merkezi osmaniye rehabilitasyon merkezleri şirinler özel eğitim rehabilitasyon osmaniye otizm otizm reabilitasyon merkezleri
Osmaniye Rehabilitasyon
Osmaniye Rehabilitasyon

İlk Yorum Yapan Sen Ol