Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

OSMANİYE  ŞİRİNLER ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON  MERKEZİ

Osmaniye  Şirinler  Özel  Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2005 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin daha kaliteli bir eğitim alması için 700  m2  kapalı  alan 2800  m2 açık alan içerisine kurulmuştur .Kuruluşundan bu yana nasıl bir sorumluluk aldığının farkında olarak ilerlemiştir. Osmaniye Şirinler Özel  Eğitim  Merkezi  bünyesinde  bireylerin  tüm ihtiyaçlarına uygun materyaller bulunmaktadır. Kurumumuzun çatısı altında  uzman fizyoterapist, rehber öğretmen, özel eğitim uzmanları  öğrencelerimiz ve ailelerine  kaliteli bir hizmet için daima  hazır bulunmaktadır.Ve her geçen gün kendilerini yenilemekten vazgeçmemektedirler .

Osmaniye Şirinler Özel Eğitim Merkezinde Osmaniye ‘de  tek  hatta  bölge  genelinde  eşi  benzeri bulunmayan  Duyu bütünleme  odası öğrencilerin koordinasyon ve zihinsel becerilerini arttırmak için üstün  tek teknoloji ve materyallerle donatılmıştır. Ayrıca bu teknoloji ve materyalleri öğrencilerimiz ücretsiz olarak kullanılmaktadır .Duyu bütünleme odası için farklı ücretler ödeyerek başka adreslere velilerin taşınmasına gerek kalmadan  Osmaniye Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde değerli öğrencilerimiz için hazır bulunmaktadır.Duyu bütünleme odamız öğrencilerimizin bütün duyularını uyararak duyuların birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır , öğrencilerimizin öğrenme seviyelerini en üst düzeye çıkarır.

Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Osmaniye ‘de   hatta  bölge genelinde  görme  engelli bireylere eğitim öğretim veren tek kurum olma özelliği taşımaktadır.Şirinler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  özel gereksinimli özel öğrencilerin bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmesini sağlamaktadır.